Střešní krytina SATJAM

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábí a dodává na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Pro průmyslové aplikace – ocelové haly, logistické areály, výrobní závody, komerční centra apod. je připravena široká paleta trapézových plechů, fasádních obkladů a panelů nebo konstrukčních profilů.

Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř 80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu. Od roku 2006 je společnost SATJAM členem skupiny jednoho z největších výrobců ocelových profilů v Evropě, společnosti Pruszynski Sp. z o.o.

Široká paleta nabídky střešních krytin Satjam uspokojí vzhledem, kvalitou i cenou

Moderní lehké střešní krytiny, okapové systémy, trapézy a střešní doplňky Satjam, to je imponující výběr tvarových řešení, barev a povrchových úprav. Dlouhá životnost vyjádřená až 30letou zárukou, kvalitní vstupní materiál od západoevropských výrobců, špičková výrobní technologie, krátké dodací lhůty a příznivé ceny domácího producenta vytváří jednu z nejlepších alternativ na našem i evropském trhu.

Poloviční nárok na konstrukci krovu oproti tradičním krytinám, stejná životnost a srovnatelné estetické vyznění při nižších nákladech jsou základními přednostmi střešních krytin Satjam. Výjimečná péče věnovaná zpracování produktu na moderních výrobních linkách umožňuje nabídnout široké spektrum krytin pro různá použití. Vysoká kvalita výrobku byla u většiny z nich oceněna certifikátem Česká kvalita – osvědčeno pro stavbu.

  • SATJAM Roof - je velkoformátovou střešní krytinou pro univerzální použití. Její hmotnost činí pouze 4,8 kg/m2. Dle přání a požadavků zákazníka lze u tohoto druhu střešní krytiny měnit tvar (=délku i výšku vlny). Ochranu proti náhodnému vniknutí srážkové vody je zdokonalena použitím systému Soft line.
  • SATJAM Grande - velkoformátová střešní krytina připomínající svým profilem „klasické střešní krytiny“. Velmi dobře zapadá i do starší výstavby a je zvlášť vhodná pro rekonstrukce střech. Nízká hmotnost 4,8 kg/m2. Pojistná odvodňovací drážka zdokonaluje ochranu proti náhodnému vniknutí srážkové vody.
  • SATJAM Bond Exclusive - je výjimečná, přesto cenově přijatelná krytina s originálním designem. Nabídka šesti barevných odstínů usnadní sladění střechy a fasády domu. Velmi dlouhá životnost, se zárukou 30 let, je dosažena díky vícevrstvé skladbě jednotlivých šablon. I zde malý formát předurčuje použití na složitějších střechách.
  • SATJAM Bond Metalic - u složitějších střech doporučujeme použít maloformátové střešní krytiny. Satjam Bond Metalic je zvlášť vhodný pro novostavby a u rekonstrukcí střech s původní azbestocementovou krytinou. Při výběru povrchu lze zvolit například i vysoce kvalitní povrchovou úpravu PURMAT®. Bohatý výběr střešních doplňků zaručuje systémové řešení moderního střešního pláště.
  • OKAPOVÉ SYSTÉMY A STŘEŠNÍ DOPLŇKY - jako renomovaný výrobce dodává firma SATJAM ke střešním krytinám vše, co s nimi souvisí – od standardních klempířských doplňků, přes speciální funkční prvky moderní střechy (prostupové tašky, ventilační tašky atd.) až po okapový systém. Okapový systém SATJAM Niagara zaujme snadnou montáží, minimální údržbou a výběrem z barevné škály. Moderní řešení zajišťuje minimální roztažnost, pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Komplexní nabídku střešních systémů doplňují difúzní SATJAMFOL a bezpečnostní prvky střech (sněhové zábrany, střešní schůdky a lávky) pro řešení bezpečného pohybu na střeše.
  • TRAPÉZOVÉ PROFILY - trapézové profily SATJAM nacházejí uplatnění při konstrukci střešních plášťů jako střešní krytina i jako nosný konstrukční prvek střešního pláště. Nabízí se k použití též pro ztracené bednění, dále při konstrukci obvodových plášťů, ať už jako interiérové, či jako exteriérové opláštění. Zpracovávají se i v mnoha oborech strojírenské výroby. Široká škála barev a typů povrchových úprav poskytuje společně s barvami na objednávku velký prostor pro nejrůznější architektonická řešení. Trapézové plechy s vysokým profilem jsou základním konstrukčním prvkem pro velkoplošné krytí. Vysoce kvalitní ocelový plech pokovený vrstvou zinku, nebo aluzinku, v případě pozinkovaného plechu s možností organické povrchové úpravy, pak dává záruku dlouhé životnosti těchto průmyslových výrobků.

Fotogalerie realizací střech SATJAM

Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM Fotogalerie realizací střech SATJAM