Střešní krytina Lindab

Koncern Lindab vyrábí a dodává na český trh střešní a stěnové systémy, okapové systémy, konstrukční systémy pro průmyslové stavby, systémy pro zastřešení plochých střech a řadu komponentů pro stavebnictví. Filozofií společnosti je nabízet vysoce kvalitní výrobky z tenkostěnného ocelového plechu tak, aby co nejvíce usnadňovaly výstavbu. Proto jsou všechny výrobky Lindab neustále vyvíjeny a vylepšovány pro potřeby zákazníka a zároveň splňují požadavky kladené na ochranu životního prostředí.

Střešní krytiny Lindab jsou lehké plechové krytiny vyráběné z ocelového plechu prvostřídní kvality s pestrou barevnou úpravou. Krytiny jsou profilovány tak, aby jejich tvar odpovídal klasickým páleným nebo betonovým střešním taškám. Díky tomu kromě technických a funkčních požadavků splňují i estetické požadavky kladené na moderní střešní krytinu. Uplatní se jak na novostavbách tak i při rekonstrukcí starších obydlí. Díky tomu, že jde o lekou krytinu snižují požadavky na nosnost krovu a tak snižují náklady nejen na rekonstrukci či stavbu střechy.

Typické pro tuto střešní krytinu je snadná a rychlá montáž, minimánlní nároky na údržbu a dlouhá životnost 40 - 60let. Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi.

Základní výrobní program střešních krytin Lindab tvoří:

  • Lindab Goodlock - unikátní systémem kotvení a výškou vlny
  • Lindab Topline - výjiměčná dvojitou ochranou proti zatečení
  • Lindab Mega - atraktivní profilováním v románském stylu
  • Lindab Ideal - nejlevněší varianta lehké střešní krytiny na trhu
  • Lindab Maxima
  • Lindab Profil

Plechová střešní krytina se stojatou drážkou

Drážková neboli falcovaná střešní krytina je léty prověřený způsob zastřešení, vhodný zejména do horských oblastí a do míst se ztíženými povětrnostními podmínkami. Falcované střešní krytiny jsou založeny na principu pokládky souvislých plechových pásů nebo tabulí od okapu k hřebeni a jejich spojení dvojitou stojatou drážkou (falcem). Takové spojení zajišťuje nepropustnost spoje, a to i v případě sněhové pokrývky. Ocelový plech, spojovaný dvojitou stojatou drážkou má nadčasový vzhled.

I tato střešní krytina je dodávaná v pestré paletě barev. Bežně se vyrábí: hnědá, cihlově červená, bílá, černá, tmavě šedá, stříbrná metalíza, barva mědi, tmavě červená, patina zelená, světle modrá, světle šedá, kamenná šeď, azurově modrá, světle žlutá, tmavě zelená, pískově žlutá, béžová, sytě červená, signálně modrá, tmavě modrá, vínově červená a antracit.

Fotogalerie realizací střech Lindab

Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab Fotogalerie realizací střech Lindab