Střešní krytina Bramac

Společnost Bramac s.r.o. patří mezi přední české výrobce střešních krytin, který je 100% dceřinou společností firmy Bramac Dachsysteme International GesmbH se sídlem v Pöchlarnu. Značka BRAMAC se během svého dlouholetého působení v ČR stala symbolem kvality a jistoty. O kvalitní domácí tašky z odolného materiálu je zájem. Dnes má BRAMAC zastoupení ve 21 pobočkách v 11 zemích. V roce 2003 dosáhlo cca 1 130 zaměstnanců v oblasti „šikmé střechy“ obratu ve výši více než 141 mil. €.

Střešní tašky BRAMAC se vyrábí z vysoce kvalitních surovin a díky speciální povrchové úpravě mají tašky BRAMAC delší životnost. Nejenže mají tyto tašky obrovskou nosnost, jsou odolné vůči krupobití, větru a veškerým vlivům počasí, ochrana BRAMAC Protector tašky také ochrání před ztrátou barevnosti, nadměrnému zašpinění a obrůstání mechem. Firma BRAMAC také poskytuje svým zákazníkům bezkonkurenční záruku na tašky, a to 30 let.

BRAMAC spol. s r.o. se sídlem v Praze vyrábí ve výrobním závodě v Chrudimi již od dubna 1992 vysoce kvalitní Alpské střešní tašky ve čtyřech harmonických barvách. Od roku 1996 je jediným společníkem BRAMACu rakouská firma BRAMAC DACHSYSTEME INTERNATIONAL, GmbH. Prostřednictvím této firmy má Bramac spol. s r.o. přístup k nejnovějším poznatkům výzkumu a vývoje v oblasti střešní krytiny z celého světa.

Společnost klade důraz na prvotřídní kvalitu, pěkný vzhled tašek, promyšlený střešní systém, poradenství a servis pro zákazníky. Tento servis spočívá mimo jiné v bezplatném poradenství, které zahrnuje technické otázky související s konstrukcí střechy, propočet optimální potřeby jednotlivých prvků systému podle projektu střechy a propočet nákladů na materiál a možnost konzultace s technikem firmy Bramac.

Výrobní program střešních krytin společnosti Bramac

 • Bramac MAX - Taška Bramac MAX je nové, hospodárné řešení pro všechny šikmé střechy. Je větší než všechny ostatní tašky, proto potřebuje pouze 7,5 kusů na m2. Významnou předností tašky Bramac MAX je snížení hmotnosti krytiny o 15% bez omezení ostatních vlastností.
 • Bramac MAX 7° - Taška Bramac MAX 7° je nové systémové řešení pro šikmé střechy od sklonu 7° se všemi přednostmi, které charakterizují skládanou krytinu. Je to zejména jednoduchá montáž, vysoce funkční řešení prostupů a odvětrání střešního pláště, snadná dodatečná konstrukční řešení a velmi příznivé akustické vlastnosti.
 • Natura - Nejoblíbenější profil velkoformátových tašek Bramac. Nezaměnitelná měděná barva a jemně lesklý povrch dávají střeše zcela ojedinělý charakter.
 • Moravská taška plus - Asymetricky zvlněná Moravská taška plus vytváří na střeše půvabné efekty světla a stínu a dává střechám živý charakter. Bývá používána pro novostavby i rekonstruované objekty.
 • Alpská taška Classic - Alpská taška Classic je charakteristická svým tvarem, ale na rozdíl od modelu Alpské tašky s granulátem má tato taška hladký povrch
 • Alpská taška - Alpská taška je betová střešní taška s povrchovou úpravou granulátem - barevným křemičitým pískem.
 • Římská taška - Mohutný oblouk této tašky propůjčuje každému domu zcela individuální charakter. Celkový dojem nápadně připomíná prejzy, a proto je vhodný nejenom pro střechy nových objektů, ale i pro rekonstrukce historických objektů, které mají být renovovány v souladu s tradicí.
 • Tegalit - etonová střešní taška Tegalit je moderní a odpovídá trendu 21. století. Její rovný tvar a klasické zbarvení harmonicky ladí se vzhledem staveb a zároveň zvýrazňuje konstrukční prvky ze skla a dřeva.
 • Reviva - Střešní taška Bramac Reviva s povrchovou úpravou Protector nabízí zákazníkům klasický vzhled bobrovky v novém provedení. V případě potřeby pokrytí oblých tvarů je možno kombinovat tento model s bobrovkou ve stejném barevném odstínu.
 • Bobrovka - Bobrovky patří svým tvarem ke klasickým střešním krytinám. Ploché, maloformátové tašky jsou vhodné pro pokrývání složitějších střešních tvarů - věží, vikýřů, kuželů a návazných úžlabí. Nacházejí své uplatnění především při rekonstrukcích historických objektů.
 • Zdvojená bobrovka - Zdvojená bobrovka urychluje práci zejména na větších plochách.

Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac

Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac Fotogalerie realizací střešních krytin Bramac